Harmonogram I-III

 

Konkursy dla klas I-III w roku szkolnym 2017/18

 

KONKURSY POZASZKOLNE

 

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Termin

Osoby odpowiedzialne

Alfik

ogólnopolski konkurs matematyczny

listopad

A. Korbuszewska

 kl. III

Motyw Bożonarodzeniowy

gminny konkurs plastyczny

grudzień

Wychowawcy klas 0-III

 

Świetlik

ogólnopolski konkurs przyrodniczy

marzec

A. Nasiadka

 

Warszawska Syrenka

ogólnopolski konkurs

recytatorski

marzec

Wychowawcy klas

 

Motyw Wielkanocny

gminny konkurs plastyczny

marzec

Wychowawcy klas

 

Ekolandia

gminne spotkanie ekologiczne

Kwiecień

Wychowawcy klas III

 

Omnibus

powiatowy konkurs wiedzy

Kwiecień

M. Oleksiak

 

Ortomix

gminny konkurs ortograficzny

Czerwiec

M. Bochenek

  

 

KONKURSY SZKOLNE  

 

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Termin

Osoby odpowiedzialne

 

Mikołaj Kopernik

szkolny konkurs wiedzy

luty

M. Owieczka

 

Liczydełko

konkurs matematyczny

maj

kl. I K. Humięcka

kl. II K. Różycka

kl. III Z .Domańska

Czytam , Piszę

 i Rozumiem

konkurs polonistyczny

maj

wychowawcy klas I

 

Mały Mistrz Ortografii

konkurs ortograficzny

maj

kl. II K. Leleń

kl. III

D. Krzyczkowska

 

Laurka dla Mamy

konkurs

plastyczny

maj

Wychowawcy klas I

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH ORAZ ZAWODACH  SPORTOWYCH 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

KONKURSY KLAS  I –III

 Semestr I

Lp.

Nazwa konkursu

Klasa

Liczba uczestników

Nagrody i wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1.

,,Bieg Niepodległościowy’’

III a

9

-

-

III c

4

Daniel Malanowski

II msc.

2

Zawody w tenisie stołowym

III a

3

-

-

3.

 

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny ALFIK

II a

5

Zosia Bienias

wyróżnienie

II b

 

-

-

II c

3

Karol Niczyporuk

wyróżnienie

II d

3

-

-

III a

3

-

-

III b

5

-

-

III c

7

WiktoriaZwolińska

wyróżnienie

4..

Konkurs plastyczny „Bezpieczny pieszy

III c

1

-

-

II d

7

-

-

5.

Gminny konkurs plastyczny „Motyw Bożonarodzeniowy

I c

3

Dominik Szczepański

Oliwia Makowska

Jan Szczepanik

II msc.

III msc.

wyróżnienie

III a

9

-

-

6.

Szkolny konkurs plastyczny

,,Bombka  w 3 D’’

I a

2

Magdalena Grąbczewska Adam Sławski

II msc.

II msc.

I c

2

Dominik Szczepański

Kamila Staluszka

I msc

II msc.

I d

3

Maja Borkowska

Zuzanna Borkowska

Alicja Przybysz

I msc.

I msc.

I msc.

II c

1

Lena Krokwińska

III msc.

II d

2

Julia Bandurska

Hanna Dzido

III msc.

III msc.

III b

6

Natalia Kwiatkowska

II msc.

7.

Szkolny konkurs plastyczny ,,Kartka świąteczna”

 

II a

1

Natalia Nosal

II msc.

8.

Szkolny konkurs na najładniejszą choinkę

I b,

cała klasa

-

II msc.

I c

cała klasa

-

II msc.

II a

cała klasa

-

III msc.

II d

cała klasa

-

III msc.

9.

Konkurs plastyczny ,,Las’’ organizowany przez myśliwych

II a

1

Szymon Skurzewski

  1. msc.

II c

1

Maja Lis

wyróżnienie

II d

5

Julia Mendyk

Gabriela Burakowska

Hanna Dzido

Maciej Sajnóg

Jakub Jaskulski

wyróżnienie

dla wszystkich uczestników

III c

4

Antoni Bodzon

Milena Kopacz

Lena Wydziałkiewicz

Jan Rewolte

wyróżnienie

dla wszystkich uczestników

10.

Gminny konkurs plastyczny ,,Serock na sportowo oczami dziecka w 4 porach roku”

I c

1

Oliwia Makowska

wyróżnienie

11.

Test Coopera

 

III a

6

-

-

III b

4

-

-

 UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH ORAZ ZAWODACH  SPORTOWYCH 

Rok szkolny 2015/2016

KONKURSY KLAS  I –III

II półrocze

 

Lp.

Klasa

Nazwa konkursu

Liczba uczestników

Nagrody i wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1.

I a

Konkurs pięknego czytania

5

Kamil Szajda

wyróżnienie

Recytatorski „Warszawska Syrenka”

7

……………………..

 

Konkurs plastyczny ,,Kartka urodzinowa dla królowej’’

19

Marcelina Janulewicz

I miejsce

Konkurs plastyczny ,,Laurka dla mamy’’

19

Kamil Szajda

Kamil Wiśniewski

Patryk Lubelski

Kacper Dąbrowski

Adam Agaciński

wyróżnienia

2.

I b

Konkurs pięknego czytania

5

Maja Tomalak

II miejsce

Recytatorski „Warszawska Syrenka”

8

…………………….

 

Konkurs plastyczny ,,Kartka urodzinowa dla królowej’’

25

Julia Martyniuk

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Laurka dla mamy’’

25

Olek Fleiszfreser

Julia Martyniuk

Zuzanna Makowska

Julia Rępalska

Maja Tomalak

wyróżnienia

3.

I c

Konkurs pięknego czytania

 

Oliwia Makowska

Ola Wójcik

Adam Wawrzyniak

Julia Skoczeń

Dominik Szczepański

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Laurka dla mamy’’

 

Gabriela Grotowska

Emilia Milczarczyk

Kamila Staruszka

Jakub Kornafel

wyróżnienia

Konkurs plastyczny ,,Kartka urodzinowa dla królowej’’

 

Filip Łojewski

wyróżnienie

,,Portret królowej Elżbiety’’

 

Ola Wójcik

Dominik Żebrowski

II miejsce

III miejsce

Plastyczny „Wielka Brytania w oczach dzieci”

 

Jan Szczepanik

III miejsce

Portret M. Kopernika

 

Gabriela Grotowska

Ola Wójcik

Oliwia Makowska

Adam Wawrzyniak

Maciej Barański

wyróżnienia

Gminny konkurs plastyczny ,,Motyw Wielkanocny’’

 

Oliwia Makowska

Dominik Szczepański

II miejsce

III miejsce

4.

5.

I d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II a

Konkurs pięknego czytania

5

Amelia Głowacka

III miejsce

Recytatorski „Warszawska Syrenka’’

7

…………………….

 

,,Portret królowej Elżbiety’’

25

Amelia Jadacka

I miejsce

Plastyczny „Wielka Brytania w oczach dzieci’’

2

Wiktoria Dębek

II miejsce

Konkurs ,,Z rodziną najlepiej’’

4

Kamila Siulerzycka

Julia Woźnicka

Kinga Raciborska

Julia Anusiewicz

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Laurka dla mamy’’

25

Amelia Głowacka

Wiktoria Dębek

Amelia Jadacka

Alicja Przybysz

Martyna Polak

Wyróżnienia

Mistrz Ortografii

9

Natalia Nosal

III msc.

Konkurs pięknego czytania

 

6

Natalia Nosal

 

Roksana

Zawistowska

wyróżnienie

 

Konkurs Liczydełko

 

11

Zosia Bienias

Szymon Bogdański

III miejsce

 

Powiatowe zawody w gimnastyce sportowej

Międzypowiatowe  zawody w gimnastyce sportowej

1

Janek Wąsik

III miejsce

Powiatowe zawody w gimnastyce sportowej

1

Zuzanna Mulik

III msc.

 

Konkurs plastyczny ,,Obrazki z życia szkoły’’

6

Kamila Kazimierczyk

 

III miejsce

wyróżnienie

 

 

Najładniejsza dekoracja wiosenna

Cała klasa

 

II miejsce

6.

II b

Konkurs matematyczny „Liczydełko

5

Mikołaj Szymański

III miejsce

Konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii”

9

Mateusz Brandebura

Mikołaj Szymański

Julia Ścięgosz

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Konkurs czytania„Legend o Toruniu”

6

Alicja Solmińska

I miejsce

Konkurs pięknego czytania

6

Julia Ścięgosz

Mikołaj Szymański

I miejsce

wyróżnienie

Konkurs „List dla Ziemi”

11

……………………..

 

Gimnastyka Sportowa Chłopców- zawody międzypowiatowe

1

Patryk Kujawa

II miejsce

7.

II c

Konkurs „List dla Ziemi”

22

…………………….

 

Recytatorski „Warszawska Syrenka”

1

……………………..

 

Konkurs matematyczny „Liczydełko

6

Mikołaj Matuszewski

Natalia Śledziewska

Karol Niczyporuk

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii”

1

Piotr Klimaszewski

I miejsce

Konkurs plastyczny ,,Obrazki z życia szkoły’’

1

Maja Kozłowska

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Kartka dla królowej’’

1

Lena Krokwińska

I miejsce

Konkurs o rodzinie

1

Lena Krokwińska

I miejsce

8.

II d

Pięknego czytania

3

Bianka Głowacz

Alicja Błachnio

Krzysztof Kurcz

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Recytatorski „Warszawska Syrenka”

1

  ……………………

 

Plastyczny „Wielka Brytania w oczach dzieci”

2

Hanna Dzido

Bianka Głowacz

I miejsce

II miejsce

Konkurs matematyczny „Liczydełko”

 

Bianka Głowacz

II miejsce

Konkurs „List dla Ziemi”

2

……………………

 

Gimnastyka Sportowa Dziewcząt-

zawody powiatowe

zawody międzypowiatowe

Gimnastyka Sportowa Chłopców-

zawody powiatowe

zawody międzypowiatowe

4

 

II miejsce

III miejsce

II miejsce

II miejsce

Konkurs plastyczny „Obrazki z życia mojej szkoły’’

2

Hanna Dzido

Alicja Błachnio

II miejsce

wyróżnienie

Konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii”

3

Jakub Miroński

I miejsce

Konkurs czytania„Legend o Toruniu”

5

Krzysztof Kurcz

Jakub Jaskulski

II miejsce

Konkurs „Wiosenna dekoracja sali lekcyjnej”

Cała klasa

 

II miejsce

9.

III a

,, List dla Ziemi’’

25

Cała klasa

……………...

Konkurs wiedzy z jęz. angielskiego

4

A. Siarkowski

IV miejsce

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy ,,Świetlik’’

3

…………………….

 

Konkurs matematyczny ,,Liczydełko’’

12

Martyna Stańczak

wicemistrz

Konkurs .„Mały Mistrz Ortografii”

6

D. Krawczyk

III miejsce

Gimnastyka Sportowa Dziewcząt-

zawody międzypowiatowe

2

J. Rutkiewicz

Agata Staniszewska

II miejsce

Gimnastyka Sportowa Chłopców-

zawody międzypowiatowe

2

Bartek Gorczyński

K. Kozłowski

II miejsce

10.

III b

       

Konkurs wiedzy z jęz. angielskiego

3

Katarzyna Kiraga

III miejsce

,,Warszawska Syrenka’’

2

…………………..

 

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy ,,Świetlik’’

4

…………………….

 

Konkurs matematyczny ,,Liczydełko’’

8

Igor Rozbicki

II miejsce

Konkurs pięknego czytania

2

…………………….

 

Konkurs .„Mały Mistrz Ortografii”

7

Julia Mirońska

Katarzyna Kiraga

I miejsce

II miejsce

Konkurs plastyczny ,,Wielka Brytania oczami dziecka’’

1

Katarzyna Kiraga

III miejsce

,,Z rodzina najlepiej’’

 

Natalia Kwiatkowska

wyróżnienie

11.

III c

,,Warszawska Syrenka’’

4

Małgorzata Ulatowska

Natalia Stępkowska

Finalistka

II miejsce- etap szkolny

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy ,,Świetlik’’

6

Wiktoria Zwolińska

wyróżnienie

Powiatowy konkurs wiedzy ,,Omnibus’’

cała klasa

Wiktoria Zwolińska

I msc.- etap szkolny

Konkurs matematyczny ,,Liczydełko’’

9

Lena Wydziałkiewicz

Wiktoria Zwolińska

Mistrz klas trzecich

Wyróżnienie

Konkurs .„Mały Mistrz Ortografii”

9

Hubert Sumiła

Lena Wydziałkiewicz

Małgorzata Ulatowska

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Gminny konkurs ortograficzny ,,Ortomix’’

3

Hubert Sumiła

Lena Wydziałkiewicz

Małgorzata Ulatowska

III miejsce grupowo

Konkurs wiedzy o M. Koperniku

5

Izabela Trześniewska

Milan Walkowski

Lena Wydziałkiewicz

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Konkurs pięknego czytania

5

Małgorzata Ulatowska

Wiktoria Milewska

Natalia Stępkowska

I miejsce

I miejsce

wyróżnienie

,, List dla Ziemi’’

cała klasa

Hubert Sumiła

III miejsce

Konkurs wiedzy z jęz. angielskiego

14

Małgorzata Ulatowska

Milan Walkowski

Lena Wydziałkiewicz

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Gimnastyka Sportowa Dziewcząt-

zawody powiatowe

zawody międzypowiatowe

1

Milena Kopacz

II miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczny ,,Wielka Brytania oczami dziecka’’

1

Milena Kopacz

I miejsce

Konkurs „Wiosenna dekoracja sali lekcyjnej”

cała klasa

 

I miejsce